Wyciekła specyfikacja i rendery ulepszonej wersji Honora 8

1 minuta czytania
Komentarze
hono8-01


Marka Honor cieszy się w Polsce dość dużą popularnością. Za przystępne pieniądze dostajemy bowiem urządzenie, którego parametry i wygląd nie straszą. Jednym z ostatnich smartfonów tej serii jest Honor 8, którego oryginalny design może się podobać. Telefon sprawia wrażenie jakby był urządzeniem z najwyższej półki.

Być może teraz mamy okazję zobaczyć jego ulepszoną wersję lub następcę. Nie jest do końca bowiem pewne jak zostanie nazwany smartfon widoczny na renderach. Oznaczony on został kodem Honor DUK-TL30 przez chińskie TENAA. Według wycieku, w telefonie znajdziemy ośmiordzeniowy procesor (prawdopodobnie Kirin 960), 6GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu można zobaczyć podwójny aparat 12 MPx i 2 MPx. Przekątna ekranu urządzenia mierzy 5,7 cali, a jego rozdzielczość to 2560 x 1440 pikseli. Skaner linii papilarnych znajduje się, jak na tę markę przystało z tyłu obudowy.

Honor 8 plus

Warto dodać, że pojemność baterii ma wynosić 3900 mAh, co powinno wystarczyć na cały dzień intensywnej pracy urządzenia. Smartfon pojawi się na rynku z Androidem 7.0 na pokładzie. Wiadomo, że w pierwszej kolejności trafi do China Mobile.

źródło: phonearena

Motyw