lenovo_moto_z_przedsprzedaz

Lenovo Moto Z to linia, która może się pochwalić modularnością, czyli specjalnymi dodatkami, które rozszerzają możliwości urządzenia. W tym roku producent nie odpuści wypuszczenia następcy modelu z 2016 roku, gdyż ten został ciepło przyjęty na rynku. Sądząc po tym benchmarku to z Moto Z (2017) może być tylko lepiej.

 

W Geekbench pojawiły się wyniku testu „motoroli XT1650”. Jest to najprawdopodobniej tegoroczna wersja Lenovo Moto Z. Smartfon zostanie wyposażony w Snapdragona 835, czyli ten sam procesor, który znajdzie się na pokładzie Samsunga Galaxy S8 czy Xiaomi Mi6. Lenovo Moto Z ponadto pracować będzie na Androidzie 7.1.1 Nougat. 

 

Benchmark mówi o obecności 4 GB RAM. Oznaczałoby to, że Lenovo nie chce dołączyć do rywalizacji na tle 6 GB RAM, choć ostatecznie przekonamy się o tym podczas oficjalnej prezentacji.

 

 

Test dla pojedynczego rdzenia wykonany w Geekbench kończy się rezultatem 1930 punktów, natomiast w teście wielu rdzeni wynik wynosi 6207 punktów. Są to wartości całkiem imponujące. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy urządzenie to miałoby się pojawić na rynku.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.