Samsung już niedługo chce zamknąć sprawę Galaxy Note7 – specjalna konferencja tuż za rogiem

Newsy

note7-640x376

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wielka premiera, wiele nowości, Note wraca do Europy, a później pierwsze informacje o samozapłonach – początkowo ignorowane – aż w końcu Samsung zmuszony był przyznać się do błędu i ostatecznie zrezygnować z dalszej sprzedaży Galaxy Note7. Jednak od tego czasu minęło już wiele miesięcy i wciąż nie znamy powodu wszelkich problemów.

 

Oczywiście oficjalnie nie znamy, gdyż większość osób jest niemalże pewna, że winny był akumulator poprzez niedbałość w jego wykonaniu. Jednak o tym pisaliśmy w osobnym wpisie, gdy Routers opublikował ze swojego źródła (bliskiego Samsungowi) odpowiednią wersję wydarzeń. Teraz czekamy na wypowiedź Koreańczyków. Szczerze mówiąc spodziewałem się po prostu notki prasowej, ale odbędzie się specjalna konferencja z transmisją, którą znajdziecie na stronie producenta. Tym samym możemy spodziewać się ogromnych zagrywek marketingowych, ale także statystyk mówiących czy dużo jeszcze egzemplarzy feralnego smartfonu znajduje się w obiegu.

 

Wspomniana konferencja odbędzie się w niedzielę o godzinie 14:00 naszego czasu w Seulu. Dodatkowo ma zostać przedstawiony nowy program Samsunga mający zapobiegać kolejnym takim incydentom.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x