LG-G6

Nowy rok, nowe flagowce. LG ma zamiar pokazać kolejny model z topowej linii G. Dotychczasowe plotki mówią o odejściu od modularności, jaka miała miejsce w przypadku G5. Jak naprawdę będzie, dowiemy się na prezentacji. Już możemy mówić o jej pewnej dacie.

 

LG G6 zostanie oficjalnie zaprezentowane podczas targów Mobile World Congress 2017 odbywających się w Barcelonie. Dokładnie będzie to dzień 26 lutego, a więc niedziela. Tak wygląda grafika informująca o tym wydarzeniu.

 

lg g6 mwc

 

 

Może ona sugerować, że LG G6 będzie prawie bezramkowym, kolejnym już na rynku, smartfonem. Plotki mówią o 5,7-calowym ekranie wyświetlającym obraz w proporcjach 18:9 i rozdzielczości QHD+, czyli 2880 x 1440 pikseli. Czy w tym roku LG odnotuje większy sukces niż w przypadku poprzedniego modelu? Ja mam jedynie wątpliwości, co do wielkości wyświetlacza. 5,7-cala jednak nie trafia do każdego użytkownika…

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.