ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Specyfikacja Lenovo Moto G5 Plus potwierdzona na zrzutach ekranu

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
motogp

Lenovo Moto G to seria, która nabrała tempa i nie patrzy się na nią w takim sam sposób, jak na inne budżetówki. Smartfony z tej linii zaczynają się sprawdzać w codziennym użytkowaniu, więc za model Moto G5 (oraz Plus) jestem spokojny. W Sieci pojawiła się właśnie jego specyfikacja oraz prawdopodobna cena. Jak się prezentuje?

W Internecie pojawiły się zrzuty ekranu z programu CPU-Z. Możemy na nich zobaczyć specyfikację techniczną Lenovo Moto G5 Plus (XT1685). Widzimy wyraźnie, że smartfon ten zasilany będzie przez Snapdragona 625 w towarzystwie 4 GB RAM. Użytkownik dostanie na swoje dane dysk o pojemności 32 GB (z czego realnie dostępne będzie 21 GB). 5,5-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD, a 12-megapikselowy aparat główny wraz z 5-megapikselową kamerką selfie odpowiedzialne są za jakość wykonywanych zdjęć. Moto G5 Plus pracuje na Androidzie 7.0 Nougat i zasilany jest baterią o pojemności 3100 mAh.

Podstawowa wersja Lenovo Moto G5 wyposażona jest w 3 GB RAM i prawdopodobnie, jak to miało miejsce w przypadku Moto G4 oraz Moto G4 Plus, gorszy aparat. Przewidywane ceny oscylują w granicach 250 dolarów za wersję zwykłą i 300 dolarów za Plusa.

Moto-G5-Plus-Specs

źródło: motog3.comGSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy