warfriends

Electronic Arts kojarzą chyba wszyscy. Ich studio Chillingo właśnie wypuściło grę na Androida zwaną WarFriends. Producent główny nacisk postawił w tym przypadku na potyczki online w trybie 1 vs 1. Czy taka forma rozgrywki się sprawdzi? Na razie wygląda to całkiem nieźle!

 

WarFriends jest grą akcji online, w której tworzymy swój własny skład żołnierzy i stajemy do walki z naszym oponentem, wspinając się coraz wyżej w rankingu. Produkcja pozwala na rozwój naszego arsenału, wybór różnego rodzaju broni, wykorzystaniu dronów czy specjalnie przygotowanych „asów w rękawie”, które pomogą nam zrównać z ziemią naszego oponenta.

 

 

Gra dostępna jest do pobrania za darmo, lecz wewnątrz niej znajdują się mikropłatności – od 4 do nawet ponad 400 złotych. Póki jednak produkcja jest świeża, warto sprawdzić jak prezentuje się rozgrywka i zdecydować czy będziemy chcieli się w nią zagłębiać.

 

POBIERZ WARFRIENDS ZE SKLEPU PLAY

 

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.