Galaxy S8 pojawi się z wirtualnym asystentem, który wykorzysta aparat w smartfonie

1 minuta czytania
Komentarze
Galaxy S7 aparat123 bixby


Samsung z pewnością zrobi wszystko, aby Galaxy S8 był hitem 2017 roku. Jednym z „killer features” urządzenia ma być prawie bezramkowy, ogromny i zagięty ekran. Ponadto w smartfonie znajdzie się skaner tęczówki oka oraz skaner linii papilarnych pod wyświetlaczem. To jednak nie koniec nowości jakie zaoferują Koreańczycy w najnowszej odsłonie linii Galaxy S.

Od dłuższego czasu mówi się, że we flagowcu pojawi się nowy asystent głosowy o nazwie Bixby. Dzisiaj dowiadujemy się, że umożliwi on wyszukiwanie informacji dotyczących tego, co widzi nasz aparat. Dlatego ma on posiadać swój dedykowany przycisk. Dany obraz, który przechwycimy, zostanie zanalizowany pod kątem obiektów i tekstu. Ponadto asystent wyszuka w Internecie informacji na temat wyodrębnionych elementów i przetłumaczy wskazane dane jeśli będzie to potrzebne.

Mam nadzieję, że Bixby będzie dostępne w języku polskim i w całości zastąpi kompletnie bezużyteczne w naszym kraju S Voice. Zebrane do tej pory informacje wskazują, że nowy asystent będzie potrafił znacznie więcej niż poprzednik.

źródło: sammobile

Motyw