Galaxy S8 pojawi się z wirtualnym asystentem, który wykorzysta aparat w smartfonie

Newsy

Galaxy S7 aparat123 bixby
Samsung z pewnością zrobi wszystko, aby Galaxy S8 był hitem 2017 roku. Jednym z „killer features” urządzenia ma być prawie bezramkowy, ogromny i zagięty ekran. Ponadto w smartfonie znajdzie się skaner tęczówki oka oraz skaner linii papilarnych pod wyświetlaczem. To jednak nie koniec nowości jakie zaoferują Koreańczycy w najnowszej odsłonie linii Galaxy S.

Od dłuższego czasu mówi się, że we flagowcu pojawi się nowy asystent głosowy o nazwie Bixby. Dzisiaj dowiadujemy się, że umożliwi on wyszukiwanie informacji dotyczących tego, co widzi nasz aparat. Dlatego ma on posiadać swój dedykowany przycisk. Dany obraz, który przechwycimy, zostanie zanalizowany pod kątem obiektów i tekstu. Ponadto asystent wyszuka w Internecie informacji na temat wyodrębnionych elementów i przetłumaczy wskazane dane jeśli będzie to potrzebne.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Mam nadzieję, że Bixby będzie dostępne w języku polskim i w całości zastąpi kompletnie bezużyteczne w naszym kraju S Voice. Zebrane do tej pory informacje wskazują, że nowy asystent będzie potrafił znacznie więcej niż poprzednik.

źródło: sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x