Długo nie musieliśmy czekać – następne dwa smartfony od Sony z Androidem Nougat

Newsy

XperiaZ3Plus-Press-02-970-80

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wczoraj chwaliłem Sony za to, że zrozumieli sens szybkich aktualizacji, podczas gdy wydali Androida Nougat dla większości swoich flagowych modeli sprzed dwóch lat. Wspomniałem również, że możemy się w niedługim czasie spodziewać aktualizacji dla kolejnych smartfonów jak i tabletu – nie sądziłem jednak, że to będzie aż tak krótki czas.

 

Otóż dzisiaj dotarły do nas informacje, że następne smartfony od Sony mogą pochwalić się Androidem 7.0 Nougat. Są to nie do końca chwalone Xperie Z3+ i Z3+ Dual, więc modele, które zapamiętałem jako pretendujące razem z HTC One M9 do miana najgorętszego smartfonu roku ze względu na problemy Snapdragona 810 i bezradności poszczególnych producentów. Mimo wszystko wróćmy do Nougata. Szkoda, że Sony pominęło chociażby Xperię Z5 Compact czy też Xperię Z4 Tablet, ale na te modele również przyjdzie pora. Warto zaznaczyć, że Japończycy nie wykorzystali aktualnej paczek zabezpieczeń, a w zamian wybrali grudniową.

 

sony xperia z3+ dual android nougat aktualizacja

 

Mimo wszystko użytkownicy Xperii Z3+ nie musieli aż tak długo czekać na Nougata jak w przypadku aktualizacji do Marshmallow. Tym samym jest to najprawdopodobniej ostatnia wersja systemu jaką oficjalnie otrzyma ten smartfon.

 

 

źródło: Xperia Blog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x