Oppo-Find-9

Chyba każdy to powie, że Xiaomi Mi Mix i jego proporcja ekranu do frontowego panelu robią niesamowite wrażenie. Rok 2017 jednak nie pozostanie obojętny wobec takich wyzwań i coraz więcej producentów skupi się na maksymalnej wykorzystaniu powierzchni z przodu urządzenia. Ten smartfon jest tego przykładem.

 

Oppo pracuje nad modelem Find 9. Do Sieci wyciekły właśnie rendery tego urządzenia, na których widzimy niemalże sam ekran. Producent zostawił minimalne obszary na górze oraz dole smartfonu – od boku do boku widzimy wyłącznie ekran. Podążając za tymi grafikami widzimy, że klawisze funkcyjne są wyświetlane już na ekranie.

 

 

Oppo Find 9 trafi na rynek w dwóch wariantach. Pierwszy z nich, flagowy, napędzany będzie przez Snapdragona 835 w towarzystwie 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Wersja słabsza natomiast działać ma na Snapdragonie 653 przy wsparciu 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Mówi się również o nowym systemie Find OS.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.