xiaomi tlo

Do premiery Xiaomi Mi6 pozostało niewiele czasu. Zeszłoroczny model Mi5 został zaprezentowany podczas targów MWC 2016 odbywających się w Barcelonie i w krótkim czasie skradł serca androidowców. Czy tegoroczny model powtórzy sukces? Chiński producent ma nadzieję, że tak, a dla pewności mnoży opcje wyboru.

Informacji o nadchodzącym Xiaomi Mi6 pojawia się coraz więcej. Najnowsze wieści z Weibo traktują o wariantach, w jakich będziemy mogli kupić ten flagowy model. Na rynek mają trafić trzy wersje. Pierwsza z nich wyposażona w… MediaTek Helio X30, druga w topowego Snapdragona 835 oraz trzecia działająca na tym samym SoC, acz z zakrzywionymi krawędziami ekranu. Najbardziej zaskakuje opcja z procesorem MT – czyżby był on tak dobry, że Xiaomi zdecydowało się go umieścić w swoim topowym modelu?

Ceny Xiaomi Mi6 wahają się od 290 dolarów (za najsłabszą wersję) aż do 434 dolarów (za wersję ze Snapdragonem 835 i podwójnie zakrzywionym ekranem). Na razie są to jednak plotki i warto na nie spojrzeć z dystansem.

xiaomi mi6asd

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.