Xiaomi Mi6 pojawi się w trzech wersjach i z dwoma różnymi procesorami

Newsy

xiaomi tlo

Do premiery Xiaomi Mi6 pozostało niewiele czasu. Zeszłoroczny model Mi5 został zaprezentowany podczas targów MWC 2016 odbywających się w Barcelonie i w krótkim czasie skradł serca androidowców. Czy tegoroczny model powtórzy sukces? Chiński producent ma nadzieję, że tak, a dla pewności mnoży opcje wyboru.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Informacji o nadchodzącym Xiaomi Mi6 pojawia się coraz więcej. Najnowsze wieści z Weibo traktują o wariantach, w jakich będziemy mogli kupić ten flagowy model. Na rynek mają trafić trzy wersje. Pierwsza z nich wyposażona w… MediaTek Helio X30, druga w topowego Snapdragona 835 oraz trzecia działająca na tym samym SoC, acz z zakrzywionymi krawędziami ekranu. Najbardziej zaskakuje opcja z procesorem MT – czyżby był on tak dobry, że Xiaomi zdecydowało się go umieścić w swoim topowym modelu?

 

Ceny Xiaomi Mi6 wahają się od 290 dolarów (za najsłabszą wersję) aż do 434 dolarów (za wersję ze Snapdragonem 835 i podwójnie zakrzywionym ekranem). Na razie są to jednak plotki i warto na nie spojrzeć z dystansem.

 

xiaomi mi6asd

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x