Bendable
Po przejęciu Nokii przez Microsoft i wprowadzeniu mobilnego Windowsa, firma miała zakusy na wysoką sprzedaż i odebranie klientów Androidowi czy iOSowi. Jednak po zmianie nazwy i „uśmierceniu” znanego loga na telefonach, sprawy wyglądały gorzej, a obecnie nowych urządzeń z mobilnym Windowsem na rynku praktycznie nie ma. Ponadto od jakiegoś czasu docierają do nas informacje, że gigant z Redmond zamierza wprowadzić na rynek Surface Phone’y.

Surface 1

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Co więcej wygląda na to, że Microsoft stanął do walki o wyprodukowanie smartfonu ze składanym ekranem. W Internecie pojawił się bowiem wzór patentu takiego urządzenia. Widzimy na nim wyraźnie dwie powierzchnie, które mogą zostać złożone w jedną. Być może właśnie to urządzenie będzie Surface Phonem od giganta.

Surface 2

Warto dodać, że nad podobnymi smartfonami pracuje Samsung, a także LG. Być może pojawią się one na rynku pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Surface 3

źródło: phonearena
Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.