Galaxy-S8-8

Samsung już niebawem zaprezentuje całemu światu model Galaxy S8. Następca jednego z najlepszych smartfonów minionego roku przyniesie ze sobą kolejne nowości i trochę odmieni designerski aspekt serii Galaxy S. Im bliżej premiery, tym więcej przecieków. Co tym razem nam się trafiło?

 

Najnowszy raport informuje, że Samsung Galaxy S8 oraz Samsung Galaxy S8 Plus będą zbliżone „nowościami” do najnowszych iPhone’ów. Podstawowa wersja Galaxy S8 ma być mniejsza i wyposażona w jeden aparat mniej niż model Plus. Większa odsłona tegorocznego flagowca Samsunga charakteryzować się będzie 6,2-calowym ekranem i podwójnym aparatem z tyłu urządzenia. Osoby wybierające wersję podstawową będą musiały się zadowolić wyświetlaczem o przekątnej 5,7 cala.

 

Brytyjski sklep zajmujący się sprzedażą case’ów również opublikował własne rendery przedstawiające Samsunga Galaxy S8. Powstały one oczywiście w wyniki połączenia ze sobą wszystkich dotychczasowych plotek. Po raz kolejny nie widzimy fizycznego przycisku, a ramka dolna oraz górna wydają się naprawdę wąskie.

 

 

źródło: Phone Arena, GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.