Czy tak właśnie będzie wyglądał Samsung Galaxy S8? Etui zdradza prawdopodobny design

Newsy

samsung galaxy s7 s8 grafika

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Samsung podobnie jak Apple znany jest z tego, że największe zmiany w designie swoich urządzeń wprowadza raz na dwa lata. Tym samym rewolucja wyglądu w postaci metalowo-szklanego Galaxy S6 ewoluowała w Galaxy S7 pozbawionego chociażby błędu wystającego aparatu. Jednak, co zmieni się w nadchodzącej flagowej propozycji?

 

Wiele mówi się o tym, że Samsung po raz pierwszy w historii swoich smartfonów z najwyższej półki zrezygnuje z fizycznego przycisku pod wyświetlaczem. Do tego sam ekran ma zajmować zdecydowanie więcej miejsca na frontowym panelu. Jednak to wszystko plotki, które cały czas niejako się potwierdzają z różnych źródeł. Teraz przyszedł czas na kolejne, ale nietypowe. Zazwyczaj najbliżej oryginału są producenci wszelkiego rodzaju etui – oczywiście nie licząc grafik od chociażby Evana Blassa. Tym razem to firma Ghostek ujawniła obudowę dla Samsunga Galaxy S8 z jego wizualizacją w środku:

 

 

Czytnik linii papilarnych najprawdopodobniej znajdzie się pod wyświetlaczem , ale dużo więcej może zmienić się na krawędziach. Na szczęście widzimy prawdopodobne miejsce na gniazdo słuchawkowe, ale najbardziej zastanawia otwór na górze – niektórzy twierdzą, że może być to dedykowany przycisk dla asystenta głosowego Bixby.

 

Jednak co z głośnikiem? Co z osprzętem aparatu? Pytań wciąż jest wiele, a na oficjalną prezentację jeszcze trochę musimy poczekać. Prawdopodobny termin to 18 kwietnia, więc dopiero w przyszłym kwartale mamy szansę ujrzeć Galaxy S8.

 

 

źródło: SamMobile






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x