[Wideo] LG kusi nowymi funkcjami modelu G6

mm Adam Lulek Newsy 2017-01-12

LG-G6-water-resistant-01
LG po fatalnym przyjęciu przez użytkowników modelu G5 szykuje się do premiery kolejnego flagowca. Zbliża się ku temu okazja, ponieważ jak co roku pod koniec lutego ruszają targi MWC w Barcelonie. Właśnie wtedy ma zostać zaprezentowany LG G6, który nie będzie już miał bezużytecznych modułów.

Do wydarzenia został już nieco ponad miesiąc, więc firma zaczyna kusić tym, co zostanie wtedy pokazane. Na poniższym wideo widzimy wywiad z „przypadkowymi” ludźmi, którzy mówią czego oczekują od idealnego smartfona. Wśród cech wymienianych przez przechodniów, można usłyszeć: większy ekran przy kompaktowej obudowie, możliwość uwiecznienia chwil w jednym momencie, komfort użytkowania, możliwość korzystania z telefonu jedną ręką, wodoszczelność oraz niezawodność.

Na końcu spot wymienione cechy umieszczone zostają w obramowaniu telefonu. Wszystko wskazuje na to, że dotyczą one właśnie LG G6. Wierzę, że będzie to przełomowy flagowiec spółki, który w końcu trafi w gusta klientów i poprawi pozycję działu mobilnego firmy na rynku.

źródło: phonearena • Youcancallmedada

  Wydaje mi się że będzie fajny
  Pamiętam takie stare memy po wypuszczeniu ip5 , tam też „wydłużanie” wyświetlacza.
  Po 10 dniach osoba która będzie używał taki telefon nie będzie widziała różnicy.
  Ewentualnie będzie widziała 2 linijki wjecej tekstu na stronie

 • Kitsune

  Ciekawe jak będzie się prezentował, choć wielkich nadziei nie ma co sobie robić…

 • stark2991

  Nie sądzę żeby był przełomowy i nie sądzę by odniósł większy sukces

 • pepe444

  Przecież większe ekrany (proporcjonalnie do obudowy) już były, chociażby w G2 sprzed 3 lat. A potem się zmyły, i znowu producenci zaczęli pociskać gawiedzi wielkie patelnie, w których gigantyczne obramowanie ekranu służy jako przestrzeń reklamowa na logo producenta.

  • p1t3r

   Uwierzysz że ten telefon do dziś służy żonie? Chodzi bez żadnych przecinek! Jestem pod wrażeniem tego modelu

   • Jumperone

    Ja uwierzę w zupełności. Najbardziej udany model jaki miałem, a i wspomniany aparat był dla mnie świetny. Jedyne co LG powinno zrobić to odświeżyć ten model dodając wymienną baterię i inną klapkę (która nie błyszczy). Wtedy byłby ideałem.

    • Youcancallmedada

     Jeśli się chwilę pobawisz i zrobisz zakupy np na Ali to wszystko przed tobą
     G2 to telefon który najbardziej mnie zaskoczył.
     Aparat akceptowalny

   • mojo

    Coś w tym mojej żonie też dobrze służy:)x