ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Wideo] LG kusi nowymi funkcjami modelu G6

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
LG-G6-water-resistant-01


LG po fatalnym przyjęciu przez użytkowników modelu G5 szykuje się do premiery kolejnego flagowca. Zbliża się ku temu okazja, ponieważ jak co roku pod koniec lutego ruszają targi MWC w Barcelonie. Właśnie wtedy ma zostać zaprezentowany LG G6, który nie będzie już miał bezużytecznych modułów.

Do wydarzenia został już nieco ponad miesiąc, więc firma zaczyna kusić tym, co zostanie wtedy pokazane. Na poniższym wideo widzimy wywiad z „przypadkowymi” ludźmi, którzy mówią czego oczekują od idealnego smartfona. Wśród cech wymienianych przez przechodniów, można usłyszeć: większy ekran przy kompaktowej obudowie, możliwość uwiecznienia chwil w jednym momencie, komfort użytkowania, możliwość korzystania z telefonu jedną ręką, wodoszczelność oraz niezawodność.

Na końcu spot wymienione cechy umieszczone zostają w obramowaniu telefonu. Wszystko wskazuje na to, że dotyczą one właśnie LG G6. Wierzę, że będzie to przełomowy flagowiec spółki, który w końcu trafi w gusta klientów i poprawi pozycję działu mobilnego firmy na rynku.

źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy