Wyobrażenie na temat Samsunga Galaxy S4 [WIDEO]

Newsy

Najpopularniejszy smartfon Samsunga, Galaxy S III, był tematem wielu plotek i przecieków jeszcze na długo przed premierą. Podobnie będzie zapewne w przypadku S4. Tym razem Rosjanie zaserwowali nam swoją wizję tego modelu.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Rosyjska ekipa rozetked opublikowała na swoim kanale na YouTube renderowane wideo ukazujące ich wizję Samsunga Galaxy S4. Nie jest to oficjalny spot Samsunga, a jedynie materiał stworzony przez fanów producenta. Wśród wymienionych cech znalazły się: czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 2 GHz, wyświetlacz Grand AMOLED 1080p, 13-megapikselowy aparat oraz system Android 5.0 Key Lime Pie. Więcej zobaczycie na poniższym wideo:

Czy taka wizja Galaxy S4 przypadła Wam do gustu?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x