Facebook 1

 
Ostatnio pojawiły się dwie informacje, które nie powinny napawać optymizmem użytkowników Facebooka i Messengera. Jedna z nich dotyczyła prawdopodobieństwa wprowadzenia reklam do filmów oglądanych na portalu. Pisałem o tym TUTAJ. W drugim newsie mogliście przeczytać o drenażu baterii w smartfonach wywołanych aplikacją Facebooka i Messengera. Na ten temat pisał Łukasz TUTAJ.
 
Wygląda na to, że ta ostatnia sprawa została rozwiązana w przypadku Messengera. Na narzekania użytkowników dotyczące Facebooka i Messengera odpowiedział bowiem David Marcus, który dowodzi zespołem deweloperskim komunikatora. Poinformował on, że problem związany był z serwerem i został naprawiony. Nie sprecyzował on jednak, czy dotyczy to także Facebooka. Jeżeli wciąż macie problemy z programem, powinien pomóc Wam jego restart.
 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]


 
Miło, że ekipa Facebooka cały czas monitoruje to, co się dzieje z ich programami i stara się naprawić możliwe błędy. Przyznam, że mnie on nie dotyczył, ponieważ nie zauważyłem nadmiernego rozładowania smartfonu w ciągu dnia, ale np. Łukasza telefon pracuje nie tak jak zwykle. Ciekaw jestem czy Wy także mieliście problemy z tymi „niesfornymi aplikacjami”.
 
źródło: phonearena

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.