Xiaomi Mi6 – ceny za wersję z LCD oraz OLED i zdjęcie

Newsy

g_-_960x480_-_s_77116x20161028164455_1

Coraz większymi krokami zbliża się do nas flagowy model Xiaomi na rok 2017, czyli Mi6. Do tej pory o urządzeniu czytaliśmy wiele doniesień i nie do końca było wiadomo w jakiej formie producent postanowi wypuścić je na rynek. Teraz sytuacja wydaje się klarować i o Xiaomi Mi6 możemy powiedzieć kilka interesujących rzeczy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Zacznijmy od tego, że następca Xiaomi Mi5 będzie dostępny na rynku w dwóch wersjach. Pierwsza z nich zostanie wyposażona w płaski ekran LCD, natomiast druga pochwali się już zaokrąglonym wyświetlaczem OLED. Pojawi się oczywiście odpowiednia różnica w cenie. Podążając za przeciekami jakie trafiły do Sieci, możemy mówić o kwotach 2000 juanów (~290 dolarów) dla modelu z LCD oroaz 2500 juanów (~360 dolarów) za wersję z wyświetlaczem OLED.

 

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną to również widzimy tutaj różnicę. Xiaomi Mi6 zostanie wyposażony w 4 GB RAM, natomiast wersja Pro w 6 GB RAM. Na pokładzie podstawowej oraz bogatszej odsłony znajdzie się oczywiście Snapdragon 835 ze wsparciem dla Quick Charge 4.0.

 

Do Internetu trafiło również zdjęcie rzekomo przedstawiające nadchodzący smartfon ze stajni chińskiego producenta. Ile w nim wiarygodności? Przekonamy się wkrótce po oficjalnej prezentacji Xiaomi Mi6.

 

xiaomi-mi-6-leaked-photo

 

 

źródło: Android Authority, Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x