Wylicytuj najmocniejszą wersję Xiaomi Mi MIX i pomóż dzieciakom z WOŚP!

Newsy

afc373f64398ae1299c9e16fffd0

Coroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze, by ratować dziecięce życia. Z tej okazji urządzane są liczne imprezy, wystąpienia czy też spotkania. Są również aukcje internetowe, których całkowity dochód przekazywany jest dla WOŚP. Na jednej z nich jest najmocniejszy, bezramkowy model Xiaomi Mi MIX.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

ABC Data przekazał na aukcję WOŚP Xiaomi Mi MIX w wersji 6 GB RAM 256 GB pamięci wewnętrznej. Model ten cechuje się 18-karatowym złotem znajdującym się na krawędziach skanera linii papilarnych oraz tylnej kamery. Xiaomi Mi MIX nie jest jeszcze oficjalnie dostępny w Polsce i nie wiadomo czy będzie – urządzenie to nawet na rynku chińskim jest trudne do upolowania.

 

Aukcja na portalu aukcyjnym Allegro.pl potrwa do 24 stycznia. Aktualnie za smartfona potencjalny kupujący jest w stanie wyłożyć ponad 3600 złotych. Koniec walki o Xiaomi Mi MIX dopiero za kilkanaście dni, więc kwota ta z pewnością wzrośnie. Jeśli i Wy jesteście zainteresowani nabyciem Xiaomi Mi MIX 6/256 GB i przy okazji gotowi wspomóc zbiórkę, kliknijcie w poniższy link.

 

LINK DO AUKCJI


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x