afc373f64398ae1299c9e16fffd0

Coroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze, by ratować dziecięce życia. Z tej okazji urządzane są liczne imprezy, wystąpienia czy też spotkania. Są również aukcje internetowe, których całkowity dochód przekazywany jest dla WOŚP. Na jednej z nich jest najmocniejszy, bezramkowy model Xiaomi Mi MIX.

 

ABC Data przekazał na aukcję WOŚP Xiaomi Mi MIX w wersji 6 GB RAM 256 GB pamięci wewnętrznej. Model ten cechuje się 18-karatowym złotem znajdującym się na krawędziach skanera linii papilarnych oraz tylnej kamery. Xiaomi Mi MIX nie jest jeszcze oficjalnie dostępny w Polsce i nie wiadomo czy będzie – urządzenie to nawet na rynku chińskim jest trudne do upolowania.

 

Aukcja na portalu aukcyjnym Allegro.pl potrwa do 24 stycznia. Aktualnie za smartfona potencjalny kupujący jest w stanie wyłożyć ponad 3600 złotych. Koniec walki o Xiaomi Mi MIX dopiero za kilkanaście dni, więc kwota ta z pewnością wzrośnie. Jeśli i Wy jesteście zainteresowani nabyciem Xiaomi Mi MIX 6/256 GB i przy okazji gotowi wspomóc zbiórkę, kliknijcie w poniższy link.

 

LINK DO AUKCJI

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.