Xiaomi Redmi Note 5 pojawił się w FCC. Premiera może być bliżej niż myślimy

Newsy

xiaomi-redmi-note-4-front-e1472931989533

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Xiaomi już od dłuższego czasu nie ukrywa, że ma spore aspiracje względem amerykańskiego rynku. Do tej pory nie ujrzęliśmy tam smartfonów chińskiej firmy, ale już niedługo może się to zmienić. Co ciekawe, to prawdopodobnie będzie mocne wejście.
Do kilku akcesoriów Xiaomi dostępnych na rynku w Stanach Zjednoczonych dołączyć może już niedługo Redmi Note 5, czyli najnowszy przedstawiciel serii Redmi Note. Takie informacje widnieją na stronie amerykańskiej FCC (Federalnej Komisji Łączności). Oznaczony na poniższym obrazku model to prawdopodobnie Redmi Note 5, który według chińskich źródeł ma być pierwszym smartfonem Xiaomi dostępnym także w USA.
redmi-note-5
Informacji na temat samego urządzenia wciąż jak na lekarstwo, ale nie oznacza to, że na premierę przyjdzie nam długo czekać. Xiaomi Redmi Note 5 może ujrzeć światło dzienne podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie – tak więc już za nieco ponad miesiąc.

 

Źródło: gizchina
* na zdjęciu głównym Xiaomi Redmi Note 4


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x