iPhone obchodzi dzisiaj dziesiąte urodziny

Adam Lulek Newsy 2017-01-09

iphone
9 stycznia 2007 roku Apple zorganizowało konferencję w San Francisco. Prowadzącym imprezy był oczywiście ówczesny szef firmy – Steve Jobs. CEO powiedział, że czekał na ten dzień przez dwa i pół roku zapowiadając, że zobaczymy 3 rewolucyjne produkty: iPoda Touch z dotykowymi przyciskami, rewolucyjny telefon oraz niesamowity komunikator internetowy. Wzmianka o tych urządzeniach została nagrodzona brawami, jednak nikt się nie spodziewał wtedy o co tak naprawdę chodzi.

Oczywiście nie zostały pokazane 3 oddzielne urządzenia, ale jedno, które potrafi dokonać tego, co wspomniane wyżej produkty. W ten sposób został zaprezentowany iPhone. Moment jego ujawnienia i słowa Steve’a Jobsa dla wielu są historyczne, ważne, przełomowe i nie do powtórzenia, choć wielu szefów innych firm wzoruje się na nim. Wideo z kultowej konferencji możecie zobaczyć poniżej.

Jeżeli chodzi o iPhone’a to był to wtedy produkt rewolucyjny. Smartfon, który został wprowadzony na masową skalę stanowił obiekt marzeń wielu klientów. Każda następna generacja była lepsza od poprzedniej i poprawiała wrażenia z użytkowania. W tym roku możemy się spodziewać, że nowy iPhone podobnie jak konkurencyjne produkty, będzie posiadał zagięty ekran i prawie bezramkowy wyświetlacz. Czekam zatem na wrzesień, aby przekonać się, czy flagowy produkt firmy z Cupertino będzie „amazing”.

źródło: phonearena, własne • Crash89

  Jest tyle wart ile konsumenci sa w stanie zaplacic, a nie ile ty bys chciala czy ci sie wydaje

 • Pan Szym

  a GIANT screen 😀

 • Adrian Kijek

  Pamietam okazyjnie kupilem iphone 3g mialem wtedy nowke htc hd 2 i nokie xperess music i co musze stwierdzic wtedy to byl amazing.

 • Router

  Jeśli ludzie kupują tzn, że są warte tej ceny 🙂

 • LUka

  iphone zrewolucjonizował telefony i nie ma dyskusji obecnie nikt nie umie zaprezentować nic przełomowego tylko pchanie zbędnych funkcji.