iPhone obchodzi dzisiaj dziesiąte urodziny

Newsy

iphone
9 stycznia 2007 roku Apple zorganizowało konferencję w San Francisco. Prowadzącym imprezy był oczywiście ówczesny szef firmy – Steve Jobs. CEO powiedział, że czekał na ten dzień przez dwa i pół roku zapowiadając, że zobaczymy 3 rewolucyjne produkty: iPoda Touch z dotykowymi przyciskami, rewolucyjny telefon oraz niesamowity komunikator internetowy. Wzmianka o tych urządzeniach została nagrodzona brawami, jednak nikt się nie spodziewał wtedy o co tak naprawdę chodzi.

Oczywiście nie zostały pokazane 3 oddzielne urządzenia, ale jedno, które potrafi dokonać tego, co wspomniane wyżej produkty. W ten sposób został zaprezentowany iPhone. Moment jego ujawnienia i słowa Steve’a Jobsa dla wielu są historyczne, ważne, przełomowe i nie do powtórzenia, choć wielu szefów innych firm wzoruje się na nim. Wideo z kultowej konferencji możecie zobaczyć poniżej.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jeżeli chodzi o iPhone’a to był to wtedy produkt rewolucyjny. Smartfon, który został wprowadzony na masową skalę stanowił obiekt marzeń wielu klientów. Każda następna generacja była lepsza od poprzedniej i poprawiała wrażenia z użytkowania. W tym roku możemy się spodziewać, że nowy iPhone podobnie jak konkurencyjne produkty, będzie posiadał zagięty ekran i prawie bezramkowy wyświetlacz. Czekam zatem na wrzesień, aby przekonać się, czy flagowy produkt firmy z Cupertino będzie „amazing”.

źródło: phonearena, własne


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x