HTC pozwoli użytkownikom na niemal dowolne dopasowywanie wyglądu smartfonów?

Newsy

htc-892337219

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

HTC ostatnio nie jest zbyt popularne w Polsce. Większym zainteresowaniem cieszą się smartfony konkurencji. Aby temu zaradzić, na 2017 rok tajwańska firma przygotowuje różnego rodzaju nowości (np. możliwość przewijania treści poprzez przeciąganie na krawędziach bocznych telefonu), które być może przyciągną jakąś wymierną ilość konsumentów.

 

Jedną z nich ma być rzekomo większa możliwość dostosowania wyglądu dowolnego urządzenia. Już wcześniej pojawiały się usługi umożliwiające chociażby wykonanie „tatuażu” na smartfonie od HTC. Lenovo ma natomiast swoje Moto Maker. Według najnowszego spotu, który pojawił się na profilu Evana Blassa, znanego w technologicznym świecie leakera, HTC szykuje duże możliwości personalizacji telefonów. Sami zobaczcie, co przedstawia filmik promocyjny:

 

 

Spekuluje się, że w 2017 roku HTC pozwoli na jeszcze większe możliwości dopasowywania urządzeń pod kątem indywidualnych osób. Oczywiście na oficjalne stanowisko firmy należy jeszcze poczekać i jak na razie można jedynie przypuszczać, co pokazuje wideo. A Wy, jak myślicie? Co tak naprawdę ma do przekazania filmik? Dajcie znać w komentarzach.

 

Zobacz też: Nadchodzi Samsung Galaxy Tab S3. Urządzenie otrzymuje certyfikat Bluetooth

 

Źródło: Twitter/@evleaks


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x