HTC pozwoli użytkownikom na niemal dowolne dopasowywanie wyglądu smartfonów?

Newsy

htc-892337219

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

HTC ostatnio nie jest zbyt popularne w Polsce. Większym zainteresowaniem cieszą się smartfony konkurencji. Aby temu zaradzić, na 2017 rok tajwańska firma przygotowuje różnego rodzaju nowości (np. możliwość przewijania treści poprzez przeciąganie na krawędziach bocznych telefonu), które być może przyciągną jakąś wymierną ilość konsumentów.

 

Jedną z nich ma być rzekomo większa możliwość dostosowania wyglądu dowolnego urządzenia. Już wcześniej pojawiały się usługi umożliwiające chociażby wykonanie „tatuażu” na smartfonie od HTC. Lenovo ma natomiast swoje Moto Maker. Według najnowszego spotu, który pojawił się na profilu Evana Blassa, znanego w technologicznym świecie leakera, HTC szykuje duże możliwości personalizacji telefonów. Sami zobaczcie, co przedstawia filmik promocyjny:

 

 

Spekuluje się, że w 2017 roku HTC pozwoli na jeszcze większe możliwości dopasowywania urządzeń pod kątem indywidualnych osób. Oczywiście na oficjalne stanowisko firmy należy jeszcze poczekać i jak na razie można jedynie przypuszczać, co pokazuje wideo. A Wy, jak myślicie? Co tak naprawdę ma do przekazania filmik? Dajcie znać w komentarzach.

 

Zobacz też: Nadchodzi Samsung Galaxy Tab S3. Urządzenie otrzymuje certyfikat Bluetooth

 

Źródło: Twitter/@evleaks


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x