Nadchodzi Samsung Galaxy Tab S3. Urządzenie otrzymuje certyfikat Bluetooth

Newsy

samsung-galaxy-tab-s2-8324782394jpg

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Mimo stwierdzeń niektórych osób, którzy utrzymują, że tablety w pewnym sensie już wymarły, Samsung z powodzeniem prezentuje kolejne urządzenia z serii Tab S. Już niebawem swoją premierę ma mieć model o nazwie Galaxy Tab S3 LTE. Urządzenie pojawiało się w przeciekach już wcześniej (otrzymało na przykład certyfikat Wi-Fi), natomiast teraz otrzymało certyfikat Bluetooth, który po raz kolejny potwierdza, że południowokoreańskie przedsiębiorstwo planuje w najbliższym czasie jego premierę.

 

Na oficjalnej stronie BT pojawia się model o numerze SM-T825. Część źródeł utrzymuje, że tablet zostanie pokazany już na Mobile World Congress 2017 w Barcelonie, w przyszłym miesiącu. Z pewnością natomiast będzie to miało miejsce jeszcze w pierwszym kwartale bieżącego roku.

 

Jeśli chodzi o specyfikację, należy spodziewać się lepszych „bebechów” niż w Tab S2. na pewno pojawią się dość dobre podzespoły, gdyż seria S zawsze była przeznaczona raczej dla dość wymagających użytkowników. Mimo wszystko są to nieoficjalne informacje, więc nie należy brać ich wszystkich na poważnie. Wszystkiego oficjalnie dowiemy się już niebawem – w ciągu najbliższych tygodni/miesięcy.

 

Zobacz też: Niebieski (Blue Coral) Samsung Galaxy S7 edge niebawem pojawi się w Europie

 

Źródło: Bluetooth


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x