samsung-galaxy-tab-s2-8324782394jpg

 

Mimo stwierdzeń niektórych osób, którzy utrzymują, że tablety w pewnym sensie już wymarły, Samsung z powodzeniem prezentuje kolejne urządzenia z serii Tab S. Już niebawem swoją premierę ma mieć model o nazwie Galaxy Tab S3 LTE. Urządzenie pojawiało się w przeciekach już wcześniej (otrzymało na przykład certyfikat Wi-Fi), natomiast teraz otrzymało certyfikat Bluetooth, który po raz kolejny potwierdza, że południowokoreańskie przedsiębiorstwo planuje w najbliższym czasie jego premierę.

 

Na oficjalnej stronie BT pojawia się model o numerze SM-T825. Część źródeł utrzymuje, że tablet zostanie pokazany już na Mobile World Congress 2017 w Barcelonie, w przyszłym miesiącu. Z pewnością natomiast będzie to miało miejsce jeszcze w pierwszym kwartale bieżącego roku.

 

Jeśli chodzi o specyfikację, należy spodziewać się lepszych „bebechów” niż w Tab S2. na pewno pojawią się dość dobre podzespoły, gdyż seria S zawsze była przeznaczona raczej dla dość wymagających użytkowników. Mimo wszystko są to nieoficjalne informacje, więc nie należy brać ich wszystkich na poważnie. Wszystkiego oficjalnie dowiemy się już niebawem – w ciągu najbliższych tygodni/miesięcy.

 

Zobacz też: Niebieski (Blue Coral) Samsung Galaxy S7 edge niebawem pojawi się w Europie

 

Źródło: Bluetooth

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl