Nadchodzi Samsung Galaxy Tab S3. Urządzenie otrzymuje certyfikat Bluetooth

Eliasz Szykowny Newsy 2017-01-08

samsung-galaxy-tab-s2-8324782394jpg

Mimo stwierdzeń niektórych osób, którzy utrzymują, że tablety w pewnym sensie już wymarły, Samsung z powodzeniem prezentuje kolejne urządzenia z serii Tab S. Już niebawem swoją premierę ma mieć model o nazwie Galaxy Tab S3 LTE. Urządzenie pojawiało się w przeciekach już wcześniej (otrzymało na przykład certyfikat Wi-Fi), natomiast teraz otrzymało certyfikat Bluetooth, który po raz kolejny potwierdza, że południowokoreańskie przedsiębiorstwo planuje w najbliższym czasie jego premierę.

Na oficjalnej stronie BT pojawia się model o numerze SM-T825. Część źródeł utrzymuje, że tablet zostanie pokazany już na Mobile World Congress 2017 w Barcelonie, w przyszłym miesiącu. Z pewnością natomiast będzie to miało miejsce jeszcze w pierwszym kwartale bieżącego roku.

Jeśli chodzi o specyfikację, należy spodziewać się lepszych „bebechów” niż w Tab S2. na pewno pojawią się dość dobre podzespoły, gdyż seria S zawsze była przeznaczona raczej dla dość wymagających użytkowników. Mimo wszystko są to nieoficjalne informacje, więc nie należy brać ich wszystkich na poważnie. Wszystkiego oficjalnie dowiemy się już niebawem – w ciągu najbliższych tygodni/miesięcy.

Zobacz też: Niebieski (Blue Coral) Samsung Galaxy S7 edge niebawem pojawi się w Europie

Źródło: Bluetooth  • Hubi75

    Tablet tak ale nie Samsunga. Obecnie widzę wybór między Yogą 3 Plus a Ipadem. Reszta z różnych względów jest w cieniu.

  • Marek

    Ja używam bardzo często tableta. Jak leżę w łóżku i nie chce mi się PC odpalać, a nie jestem fanem laptopów. Mam Galaxy Tab S8.4 (mój drugi tablet)i jestem generalnie zadowolony (choć musiałem go oddać do serwisu, ale jutro odbieram). Gdyby była awaria po gw, to bym kupił kolejnego tableta, bo to wielka wygoda 🙂

  • Tablety nie umra szybko. Sam w samochodzie mam jeden do Spotify i robi to co ma robić za ułamki radia z ekranem dotykowym w którym ekran byłby gorszy niż w tablecie ze średniej półki. Do tego kupilem radio Pioneer z obsługą Spotify za dwa razy więcej niż tablet i wszystsko ładnie pasuje i gra 🙂