Niebieski (Blue Coral) Samsung Galaxy S7 edge niebawem pojawi się w Europie

Newsy

blue-coral-galaxy-s7-edge_5323

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Niebieskie wersje wielu popularnych flagowców często są uznawane za najładniejsze. Za przykład może posłużyć chociażby Honor 8 w błękitnej obudowie. Niebawem do grona tych urządzeń ma dołączyć Samsung Galaxy S7 edge, który będzie dostępny w Europie w najpiękniejszej (zdaniem wielu osób) wersji kolorystycznej.

 

W listopadzie ubiegłego roki Samsung zaprezentował nową wersję kolorystyczną modelu S7 edge. Teraz wariant Blue Coral popularnego na całym świecie flagowca południowokoreańskiej firmy został dostrzeżony na holenderskiej stronie producenta. Czyżby niebieski S7e był tuż za rogiem? Mimo wszystko nie da się go jeszcze zamawiać, ponieważ widoczny w witrynie komunikat mówi jasno – „Dostępny wkrótce”. Niektórzy sprzedawcy elektroniki mają jednak już „na stanie” model w tym kolorze.

 

Nowa wersja kolorystyczna jest obecnie dostępna w Indiach, Singapurze, na Tajwanie, w Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych. Na oficjalną dostępność w Europie (i w Polsce) nadal czekamy. Znajdą się chętni na ten model w uwielbianym przez wielu recenzentów i zwykłych konsumentów kolorze? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o niebieskim S7 edge.

 

Zobacz też: [Wideo] HTC Ocean na filmie promocyjnym. Premiera już za parę dni?

 

Źródło: Samsung NL


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x