[Wideo] HTC Ocean na filmie promocyjnym. Premiera już za parę dni?

Eliasz Szykowny Newsy 2017-01-08

htc-ocean-640x363-4334

Według poprzednich przecieków już kilka dni po zakończeniu targów CES 2017, czyli 12 stycznia bieżącego roku, HTC zaprezentuje przynajmniej 2 nowe smartfony na rozpoczynający się właśnie rok. Mowa o HTC U Ultra (telefon z wyświetlaczem 6″ znany także pod nazwą HTC Ocean Note) oraz HTC U Play (HTC Alpine, 5,2″). Oba urządzenia mają zostać niestety pozbawione gniazdek słuchawkowych typu jack. Natomiast następca HTC 10 (czyli HTC 11) podobno zostanie pokazany w kwietniu 2017 albo nieco później.

Najnowszy przeciek udostępniony przez Evana Blassa dotyczy telefonu znanego pod nazwą HTC Ocean. Według leakera nie jest on powiązany z Ocean Note. Film promocyjny skupia się na nowej funkcji sprzętowej tego urządzenia.. Smartfon będzie umożliwiał korzystanie z obu krawędzi telefonu, aby wykonywać różne interakcje z telefonem. Nowa opcja nosi nazwę Sense Touch. Czy okaże się przydatna i intuicyjna? Tego dowiemy się dopiero po premierze i pierwszych testach.

Oczywiście mimo tego, że filmik pochodzi z „pewnego” źródła, to do wszystkich informacji należy podejść z odpowiednim dystansem. Urządzenia nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane, więc przecieki mogą się okazać nieprawdziwe.

htc-u-event-013

Zobacz też: Nokia 6 już oficjalnie. Czy nowy smartfon kultowej marki jest w stanie nas zaskoczyć?

Źródło: Twitter/@evleaks • Jumperone

  I oba modele już skreślone przed premierą – brak jacka..

 • Sq72

  Wolę taką funkcję od ekranu zagiętego na bokach.

 • Dtech

  Oby tylko ceną nie zabili tego modelu. Choć wycena A9s daje cień szansy, że HTC choć trochę się opamiętało.

  • Pabliell

   A9s to niska półka z Helio P10 na pokładzie. Raczej o opamiętaniu nie ma tu mowy.

   • Dtech

    Zawsze jednak mogli wycenić A9s znacznie wyżej niż to zrobili. Gdyby podyktowali sobie cenę np. 1799 zł za właśnie A9s wcale by mnie to nie zdziwiło.

 • stark2991

  Póki co jestem sceptycznie nastawiony ALE jeśli tylko HTC wpadło na tak prostą rzecz jak funkcje klawiszy ekranowych na tej ramce i będzie możliwość cofania i wywołania listy aplikacji gestem to może to być naprawdę ciekawy pomysł

  • Pabliell

   HTC Ocean Note ma nazywać się U Ultra. Mniejszy Ocean ma nazywać się U Play. Jeśli przecieki są prawdziwe.

 • Ironpiter

  Fajna funkcja ekranu bocznegox