htc-ocean-640x363-4334

 

Według poprzednich przecieków już kilka dni po zakończeniu targów CES 2017, czyli 12 stycznia bieżącego roku, HTC zaprezentuje przynajmniej 2 nowe smartfony na rozpoczynający się właśnie rok. Mowa o HTC U Ultra (telefon z wyświetlaczem 6″ znany także pod nazwą HTC Ocean Note) oraz HTC U Play (HTC Alpine, 5,2″). Oba urządzenia mają zostać niestety pozbawione gniazdek słuchawkowych typu jack. Natomiast następca HTC 10 (czyli HTC 11) podobno zostanie pokazany w kwietniu 2017 albo nieco później.

 

Najnowszy przeciek udostępniony przez Evana Blassa dotyczy telefonu znanego pod nazwą HTC Ocean. Według leakera nie jest on powiązany z Ocean Note. Film promocyjny skupia się na nowej funkcji sprzętowej tego urządzenia.. Smartfon będzie umożliwiał korzystanie z obu krawędzi telefonu, aby wykonywać różne interakcje z telefonem. Nowa opcja nosi nazwę Sense Touch. Czy okaże się przydatna i intuicyjna? Tego dowiemy się dopiero po premierze i pierwszych testach.

 

 

Oczywiście mimo tego, że filmik pochodzi z „pewnego” źródła, to do wszystkich informacji należy podejść z odpowiednim dystansem. Urządzenia nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane, więc przecieki mogą się okazać nieprawdziwe.

 

htc-u-event-013

 

Zobacz też: Nokia 6 już oficjalnie. Czy nowy smartfon kultowej marki jest w stanie nas zaskoczyć?

 

Źródło: Twitter/@evleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl