[WIT #84] Windows 10 z dużą aktualizacją w kwietniu

Aplikacje

Windows 10
Windows 10 to z pewnością udany system operacyjny. Po wspaniałym Xp, dobrej siódemce i potwornej ósemce, Microsoft wydał dziesiątkę, która wydaje się rozwiązywać problemy poprzednich wersji platformy. System ten działa płynnie i wprowadza kompromis pomiędzy tradycyjnym pulpitem a nowoczesnymi kaflami, które zostały wprowadzone w Windowsie 8. Ponadto bardzo funkcjonalne jest uwydatnione centrum powiadomień z szybkimi ustawieniami, którego brakowało w poprzednich odsłonach „okien”.

Microsoft stara się sukcesywnie aktualizować swój system. Ostatni większy update miał miejsce w wakacje, nosił on nazwę „Anniversary Update”. W 2017 roku czeka nas równie duże uaktualnienie systemu z oknami. Jego nazwa to Creators Update. Planowany termin jego oficjalnego wydania to kwiecień 2017, a nie jak wcześniej się wydawało marzec.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Co wprowadzi nowa aktualizacja? Zobaczymy np. wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości, aplikację Paint 3D, nowe opcje w centrum zadań oraz możliwość redukcji niebieskiego światła, a także wiele innych poprawek i usprawnień. Dzięki sukcesywnym dodatkom do systemu liczba użytkowników Windowsa 10 w ciągu kilku lat z pewnością wzrośnie do założonego przez Microsoftu miliarda.

źródło: theverge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x