xiaomi-mi6

Xiaomi w tym roku zaprezentuje kolejnego flagowca, który będzie mieć szansę stanąć w szranki z topowymi urządzeniami konkurencji. Zeszłoroczny model Mi5 bardzo często był porównywany z Samsungiem Galaxy S7. Królował argument dwukrotnie niższej ceny. Czy w tym roku sytuacja się powtórzy?

 

Do Sieci trafił zrzut ekranu rzekomo ukazujący wyniki benchmarku, jaki Xiaomi Mi6 zdołał uzyskać. Przeciek ten pochodzi z serwisu Weibo, warto więc podejść do niego z przymrużeniem oka. Test został przeprowadzony w AnTuTu i zakończył się wynikiem 210329 punktów. To ogromna ilość, o wiele wyższa od tej uzyskanej przez iPhone’a 7 – aż o 40 tysięcy.

 

Czy to możliwe, by Snapdragon 835 drzemiący w Xiaomi Mi6 był w stanie wykręcić taki wynik? Trzeba poczekać na kolejne testy i benchmarki innych smartfonów wyposażonych w topowe podzespoły na rok 2017. Ich premiera nastąpi w przeciągu najbliższych miesięcy, więc zbliża się gorący okres!

 

xiaomi-mi-6-antutu

 

źródło: Android Pure

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.