mega-man-android-capcom-do-pobrania

 

W zeszłym roku informowałem Was o możliwości wydania przez Capcom swojej jednej z najbardziej znanych postaci w postaci Mega Mena na Androidzie. Klasyczny „wojownik” pamiętający czasy NESa, czyli dla nas Pegasusa zawitał na smartfonach i fani serii z pewnością mają powody do zadowolenia.

 

Dokładniej rzecz biorąc do sklepu Play trafiło aż 6 części kultowej i naprawdę zaawansowanej gry na swoje czasy. Bez przedłużenia dodam, że nie są to darmowe propozycje i nie możemy ich kupić „w paczce”. Z każdą grę z osobna musimy zapłacić niecałe 11 złotych i oto linki do pobrania:

 

 

Jeśli zajrzeliście najpierw pod powyższe linki to być może zauważyliście, że firmie nie chciało się nawet przetłumaczyć swojej własnej nazwy. Do tego dodajmy sam wygląd gry…

 

 

Cóż… Nie jest to dzieło sztuki, ale to można by przeżyć, gdyby nie fakt, że gra nie obsługuje zewnętrznych kontrolerów i samo sterowanie nie jest precyzyjne, a wręcz posiada irytujące opóźnienia.

 

Oczywiście fani serii powinni zainteresować się powyższymi Mega Manami, ale czy ktoś, kto nie grał nigdy w powyższe tytuły również powinien się im przyjrzeć? Szczerze mówiąc to nie, lepiej zagrać na klasycznej konsoli lub w ostateczności wykorzystując emulator.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.