[Pobierz] Sześć pierwszych części klasycznej gry Mega Man trafia do sklepu Play – idealna gratka dla fanów, ale czy kogoś więcej?

Aplikacje

mega-man-android-capcom-do-pobrania

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W zeszłym roku informowałem Was o możliwości wydania przez Capcom swojej jednej z najbardziej znanych postaci w postaci Mega Mena na Androidzie. Klasyczny „wojownik” pamiętający czasy NESa, czyli dla nas Pegasusa zawitał na smartfonach i fani serii z pewnością mają powody do zadowolenia.

 

Dokładniej rzecz biorąc do sklepu Play trafiło aż 6 części kultowej i naprawdę zaawansowanej gry na swoje czasy. Bez przedłużenia dodam, że nie są to darmowe propozycje i nie możemy ich kupić „w paczce”. Z każdą grę z osobna musimy zapłacić niecałe 11 złotych i oto linki do pobrania:

 

 

Jeśli zajrzeliście najpierw pod powyższe linki to być może zauważyliście, że firmie nie chciało się nawet przetłumaczyć swojej własnej nazwy. Do tego dodajmy sam wygląd gry…

 

 

Cóż… Nie jest to dzieło sztuki, ale to można by przeżyć, gdyby nie fakt, że gra nie obsługuje zewnętrznych kontrolerów i samo sterowanie nie jest precyzyjne, a wręcz posiada irytujące opóźnienia.

 

Oczywiście fani serii powinni zainteresować się powyższymi Mega Manami, ale czy ktoś, kto nie grał nigdy w powyższe tytuły również powinien się im przyjrzeć? Szczerze mówiąc to nie, lepiej zagrać na klasycznej konsoli lub w ostateczności wykorzystując emulator.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x