ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Sześć pierwszych części klasycznej gry Mega Man trafia do sklepu Play – idealna gratka dla fanów, ale czy kogoś więcej?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
mega-man-android-capcom-do-pobrania

W zeszłym roku informowałem Was o możliwości wydania przez Capcom swojej jednej z najbardziej znanych postaci w postaci Mega Mena na Androidzie. Klasyczny „wojownik” pamiętający czasy NESa, czyli dla nas Pegasusa zawitał na smartfonach i fani serii z pewnością mają powody do zadowolenia.

Dokładniej rzecz biorąc do sklepu Play trafiło aż 6 części kultowej i naprawdę zaawansowanej gry na swoje czasy. Bez przedłużenia dodam, że nie są to darmowe propozycje i nie możemy ich kupić „w paczce”. Z każdą grę z osobna musimy zapłacić niecałe 11 złotych i oto linki do pobrania:

Jeśli zajrzeliście najpierw pod powyższe linki to być może zauważyliście, że firmie nie chciało się nawet przetłumaczyć swojej własnej nazwy. Do tego dodajmy sam wygląd gry…

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iMYmGL_Jd5s[/youtube]

Cóż… Nie jest to dzieło sztuki, ale to można by przeżyć, gdyby nie fakt, że gra nie obsługuje zewnętrznych kontrolerów i samo sterowanie nie jest precyzyjne, a wręcz posiada irytujące opóźnienia.

Oczywiście fani serii powinni zainteresować się powyższymi Mega Manami, ale czy ktoś, kto nie grał nigdy w powyższe tytuły również powinien się im przyjrzeć? Szczerze mówiąc to nie, lepiej zagrać na klasycznej konsoli lub w ostateczności wykorzystując emulator.

Sprawdź najnowsze wpisy