Samsung Galaxy Note7 oficjalnie zaczyna być „cegłą” – pierwszy operator wydaje odpowiednią aktualizację

Newsy

samsung galaxy note 7 note7 zdjecie android

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Eksplodujące akumulatory w Samsungu Galaxy Note7 odbiły się echem wśród wielu firm, co zresztą nikogo nie powinno dziwić. Planowane zerwanie umów Koreańczyków z dostawcami akumulatorów może wykorzystać chociażby LG (Chem), ale jednak w obiegu wciąż znajduje się od groma egzemplarzy wadliwego smartfonu.

 

Od kilku tygodni mówiło się, że Samsung oficjalnie zdecydował się na przygotowanie aktualizacji mającej sprawić, że Galaxy Note7 może zostać „uceglony”. Najpierw zaczęło się od redukcji dopuszczalnego poziomu ładowania. Teraz przyszła pora wyłączyć możliwości związane z obsługą karty SIM oraz… samego ładowania.

 

nexus2cee_note7-su4-screenshot

 

Verizon właśnie wydał powyższą aktualizację zgodnie z zapowiedzią. Pozostali amerykańscy operatorzy również nie chcą być w tyle i też odpowiednia łatka zostanie udostępniona użytkownikom Galaxy Note7. Również europejskie egzemplarze nie mają być „gorsze” pod tym względem.

 

Czy powyższa aktualizacja ma szansę na odzyskanie przez Samsunga wszystkich wadliwych urządzeń? Zapewne zwiększy procent zwrotów, ale bardziej zaawansowani użytkownicy doskonale wiedzą, co robić w tego typu sytuacjach – po prostu nie instalować nowej wersji systemu lub zainteresować się modyfikowanymi wydaniami.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x