galaxy-s8-sd-835

Samsung Galaxy S8 zbliża się do nas wielkimi krokami i opierając się na przeciekach oraz plotkach dotyczących tegorocznego flagowca jest na co czekać. Model ten przyniesie kolejne nowości i ma szansę powtórzyć sukces swojego poprzednika. Według najnowszych doniesień data pojawienia się Galaxy S8 w sklepach jest już potwierdzona. Możemy również zobaczyć zdjęcie urządzenia oraz fanowski render.

 

Koreański producent zamierza zaprezentować nadchodzące urządzenie na specjalnie dedykowanej prezentacji. Jej data nie jest jeszcze ustalona, ale mówi się o przełomie marca i kwietnia. Podążając jednak za najnowszym raportem możemy zapisać sobie datę 18 kwietnia. To właśnie w tym dniu Samsung Galaxy S8 ma trafić do sklepów. Nie będzie jednak dostępny od razu na całym świecie, tylko na wybranych rynkach.

 

W Sieci pojawił się również fanowski koncept flagowego modelu Samsunga na 2017 rok. Ukazuje on urządzenie z każdej strony. Skupia się na braku fizycznego przycisku oraz maksymalnym wykorzystaniu powierzchni przez ekran.

 

 

Możemy zobaczyć również zdjęcie rzekomo przedstawiające Samsunga Galaxy S8.

 

galaxy-s8-real-image

 

 

źródło: Phone Arena, Android Pure, Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.