[Pobierz] Świetna kopia Rocket League za darmo na Androidzie i iOS – ta gra naprawdę wciąga!

Łukasz Pająk Aplikacje 2017-01-05

turbo-league-rocket-android-ios

Dwa lata temu pojawiła się gra o tytule Rocket League produkcji i wydawnictwa Psyonix i niewiele czasu potrzebowała, aby zgromadzić ogromną rzeszę fanów, którzy chcą wolne chwile spędzić w grze łączącej samochody i piłkę nożną. Efekt jest niesamowity i każdy, kto grał w Rocket League doskonale wie o co chodzi.

To nie jest gra pokroju Counter Strike’a czy też Hearthstone’a, które wymagają od użytkownika zaangażowania, zdobywania umiejętności czy też składowych gry. Naszym celem jest zabawa. W takim razie czemu Rocket League nie przenieść na smartfony? O tym pomyślał deweloper Zero Four, który skopiował lwią część powyższego tytułu i wydał Turbo league dostępne za darmo w sklepie Play. Zasady są te same, czyli mamy drużyny po 3 samochody i staramy się trafić ogromną piłką do bramki. Mikropłatności zawarte w grze skupiają się przede wszystkim na dostosowywaniu wyglądu aut do swoich potrzeb.

YouTube Preview Image

Jeśli pamiętacie moje wpisy odnoszące się do gier to zapewne wiecie, że nie jestem zapalonym graczem, ale Turbo league, a raczej Rocket League to tytuł, który w żaden sposób nie wymaga wielu lat treningów i mozolnego zdobywania swego rodzaju części, więc jest idealny na luźną chwilę.

Wydanie na Androida znajdziecie w sklepie Play: Klik! Z kolei użytkowników iOS odsyłam do App Store: Klik! • Sq72

  Sprawdziłem i gra ma potencjał, ale jest niedopracowana. Sterowanie wymaga przyzwyczajenia, co chwila są spadki klatek na sekundę oraz na razie jest mało graczy.

  • stark2991

   Sterowanie jest trochę zbyt „żywe” ale można obniżyć czułość. Gra jako tako nie działa źle, odpal trening i zobaczysz że jest lepiej niż w meczu. Przy grze w sieci zawsze będą spadki klatek bo wszystko musi być przeliczane na bieżąco, dochodzą opóźnienia itp.
   Na ilość graczy ma wpływ choćby pora dnia

 • Alek

  Widzę, że Pan redaktor nie wie nawet w 1% co to jest RL. Jeżeli ta gra nie wymaga umiejętności i treningów, to znaczy że redaktorem dziś jest każdy ignorant, który gdzieś 5 przez 10 coś usłyszał i postanowił o tym napisać.
  Pogratulować!

  • Łukasz Pająk

   Pan redaktor dobrze zna tę grę i naprawdę uważam, że nie trzeba mieć ogromnych umiejętności, aby dobrze się bawić w Rocket League w porównaniu do innych gier. Oczywiście im większa wprawa, tym większe szanse na zwycięstwo, ale to dla mnie nie jest wyznacznik świetnej gry.
   Dzięki za gratulacje 🙂

  • stark2991

   A Ty uważasz się za eksperta?
   Mnóstwo gier działa na zasadzie „easy to learn, hard to master”, w każdej grze może grać nawet 70-letni dziadziu, a jak długo mu zajmie to samo co Tobie to jest indywidualna sprawa. Miałem kumpla, który wszystkie gry kończył dwa razy szybciej niż ja, i nie omijał zadań czy oszukiwał tylko normalnie grał. Czy to oznacza że jestem złym graczem, czy może mam inną strategię gry?x