bateria-samsnug

Samsung ogłosił, że zakończył dochodzenie i zna powód wybuchów swojego flagowego modelu z linii Galaxy Note. Zamierza go przedstawić jeszcze w tym miesiącu. Na razie możemy mówić, że prawdopodobnie nie jest temu winna bateria. Miejmy nadzieję, że rewelacje te się potwierdzą, gdyż to nie koniec przygody z nimi.

 

Najnowsze raporty mówią nam o dwóch wersjach Samsunga Galaxy S8. Podstawowa z ekranem 5,7 cala oraz model Plus z 6-calowym wyświetlaczem. Koreański producent nie zamierza zmieniać dostawcy baterii i dalej będą one pochodzić ze stajni Samsung SDI. Z tego samego miejsca pochodziły akumulatory zastosowane w Galaxy Note 7, którego zła sława obiegła cały świat i mocno odbiła się na wizerunku Samsunga.

 

W tym miesiącu mamy się dowiedzieć, dlaczego flagowy model wybuchał. Na ten moment diagnoza to „strategiczny defekt”. Niestety nie mówi to wiele. Pozostaje liczyć na to, że premiera Samsunga Galaxy S8 będzie pozbawiona przykrych niespodzianek, a producent wyeliminuje wszelkie „strategiczne defekty”.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.