samsung-galaxy-s7-edge-smartphonexx

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Samsung w zeszłym roku zorganizował program Galaxy Beta, aby przetestować najnowszego Androida Nougat, który miał się pojawić na początku bieżącego roku dla wszystkich użytkowników telefonów z serii Galaxy S7 i S7 edge. W zeszłym miesiącu testy zostały zamknięte i zapowiedziano, że update pojawi się publicznie w styczniu. Już teraz niewielka liczba użytkowników tych smartfonów informuje o dostępności aktualizacji. Wydaje się, że firma przeprowadza swego rodzaju test na niewielkiej liczbie konsumentów, aby potem bez problemów udostępnić nową wersję Androida na większą skalę.

 

Wydanie nosi numer wersji G935FXXU1DPLR i zawiera m.in. styczniowe poprawki bezpieczeństwa. Mając na uwadze to, że Samsung nie wydaje już wersji beta oprogramowania, może być to już ostateczny build, który niebawem pojawi się dla wszystkich korzystających z „niebrandowanych” urządzeń.

 

galaxy-s7-nougat-soak-test1

 

A Wy, czy zauważyliście dostępność tej wersji u siebie? Dajcie znać w komentarzach poniżej. Niestety – wersja Androida to nadal 7.0, a nie, tak jak wcześniej zapowiadano – 7.1.1.

 

Zobacz też: Sony Xperia X jako pierwsza z Androidem 7.1.1. Wydanie „Concept” już dostępne

 

Źródło: XDA-Developers
Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl