samsung project valley koncept njasdjkdsa

 
Pamiętacie Project Valley? Chodziło o patenty Samsunga dotyczące urządzenia, które posiadać będzie składany ekran. Na temat tego produktu w ostatnich miesiącach było dość cicho. Kilkukrotnie pojawiały się plotki, że smartfon prawdopodobnie ujrzy światło dzienne w 2016 roku. Tak się jednak nie stało, a o telefonie nie wiemy właściwie nic, poza tym że jego wyświetlacz będzie można składać, co widać było na szkicach prototypu.
 
Warto dodać, że minęło aż 8 lat od czasu, gdy Koreańczycy pokazali pierwszy zginany ekran, ale koncept nigdy nie został zastosowany w produkcji masowej. Być może w końcu rok 2017 będzie przełomowy w tej kwestii. Ostatnie plotki wskazują, że model Galaxy X ze składanym wyświetlaczem pojawi się między 3 a 4 kwartałem tego roku.
 
Ciekawe czy Samsungowi uda się stworzyć urządzenie, które będzie funkcjonalne i zyska rzesze użytkowników. Mam nadzieję, że idea składanego wyświetlacza okaże się w praktyce tak ciekawa jak na papierze.
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.