Samsung Galaxy S8 pojawi się z funkcją podobną do Continuum?

Newsy

galaxy-s8
Samsung z pewnością postara się, aby Galaxy S8 stał się hitem tego roku. Flagowiec prawdopodobnie naszpikowany będzie najnowszymi technologiami, które zachęcą do jego kupna niejednego klienta. W smartfonie być może zobaczymy prawie bezramkowy wyświetlacz, ulepszony skaner tęczówki oka czy nowy 10nm procesor Exynos 8895. To jednak być może nie wszystko czym Samsung może zaskoczyć w nowym flagowcu.

Ostatnie informacje wskazują, że w Galaxy S8 pojawi się funkcja, która umożliwi zamianę smartfona w komputer! Wystarczy podłączyć telefon do monitora, myszki oraz klawiatury i użytkownik będzie mógł się cieszyć dodatkową użytecznością. Takie udogodnienia znane są z flagowców Microsoftu, pod nazwą Microsoft Continuum. Spekuluje się, że Samsung zacznie współpracę z producentami aplikacji, aby poszerzyć możliwości wspomnianej funkcji.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

samsung-desktop-experience-galaxy-s8

Czy te plotki okażą się prawdziwe, zobaczymy prawdopodobnie dopiero w kwietniu. Dopiero wtedy ma nastąpić oficjalna prezentacja Galaxy S8.

źródło: sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x