galaxy-s8
Samsung z pewnością postara się, aby Galaxy S8 stał się hitem tego roku. Flagowiec prawdopodobnie naszpikowany będzie najnowszymi technologiami, które zachęcą do jego kupna niejednego klienta. W smartfonie być może zobaczymy prawie bezramkowy wyświetlacz, ulepszony skaner tęczówki oka czy nowy 10nm procesor Exynos 8895. To jednak być może nie wszystko czym Samsung może zaskoczyć w nowym flagowcu.

Ostatnie informacje wskazują, że w Galaxy S8 pojawi się funkcja, która umożliwi zamianę smartfona w komputer! Wystarczy podłączyć telefon do monitora, myszki oraz klawiatury i użytkownik będzie mógł się cieszyć dodatkową użytecznością. Takie udogodnienia znane są z flagowców Microsoftu, pod nazwą Microsoft Continuum. Spekuluje się, że Samsung zacznie współpracę z producentami aplikacji, aby poszerzyć możliwości wspomnianej funkcji.

samsung-desktop-experience-galaxy-s8

Czy te plotki okażą się prawdziwe, zobaczymy prawdopodobnie dopiero w kwietniu. Dopiero wtedy ma nastąpić oficjalna prezentacja Galaxy S8.

źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.