galaxys7_feature_camera_main_1_1

Samsung w roku 2016 był na ustach wszystkich. Na początku były to same zachwyty i pozytywne opinie na temat flagowych modeli – S7 oraz S7 edge. Przy premierze bombowego Galaxy Note 7 niestety nie było już różowo. Teraz wygląda na to, że koreański producent będzie musiał poradzić sobie z kolejnym problemem. Prawnicy już zacierają ręce.

 

Wiecie jak to jest obudzić się rano, chwycić swojego Samsunga Galaxy S7 w dłoń i zobaczyć, że szkiełko pokrywające tylny aparat jest pęknięte? Ja nie wiem, ale wie to Sean, któremu tak się przydarzyło. Podążając za jego słowami, szkiełko puściło samo z siebie, a telefon ani nie upadł, ani nie został uderzony.

 

pekniety-s7

 

Sprawa została zgłoszona do Samsunga, lecz ten odmówił naprawy gwarancyjnej nazywając usterkę „odosobnionym przypadkiem”. Co ciekawe, kiedy został on opisany na forum Samsunga okazało się, że to nie jest pojedynczy egzemplarz. Użytkownicy potwierdzają problem z pękaniem szkiełka pokrywającego aparat. Na tym wszystkim chce skorzystać (a jednocześnie zaoferować pomoc) Keller Rohrback L.L.P., kancelaria adwokacka, która już rozpoczęła rozmowy z użytkownikami pechowych Galaxy S7.

 

Koszt wymiany szkła w aparacie to 70 dolarów. Nic więc dziwnego, że posiadacze chcieliby skorzystać z gwarancji.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.