ulefone-unnamed1

Marka Ulefone wywodzi się z Chin. Producentowi temu udało się stworzyć kilka interesujących urządzeń, które w swej kategorii cenowej mają niewielką konkurencję. Tym razem jednak promocja najnowszego flagowca przebiega w inny sposób. Za jednego dolara możemy wziąć udział w loterii i stać się posiadaczami pierwszego flagowego modelu tego producenta na rok 2017.

 

Ulefone Unnamed, jak na razie właśnie tak nazywa się tajemniczy smartfon. Producent nie podaje bezpośrednio specyfikacji technicznej. Słowem „może” sugeruje jednak, czego możemy się spodziewać. Są to m.in. podwójny aparat, dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X30, zakrzywiony ekran czy też duża bateria.

 

con-1-1

 

Aby wziąć udział w loterii trzeba posiadać konto PayPal. Jeden los kosztuje 1$. Nasze szanse możemy zwiększyć kupując 2 bądź 3 losy jednocześnie – cena jednak nie zostaje obniżona, więc odpowiednio zapłacimy 2 lub 3 dolary.

 

Sprzedaż potrwa do 10 stycznia, a jej zasady są bardzo proste. Na każde 99 sprzedanych losów, producent przyzna 1 smartfona. Losowanie rozpocznie się dzień później tj. 11 stycznia.

 

Udział w loterii możecie wziąć pod tym linkiem – KLIK.

 

źródło: Ulefone

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.