ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lenovo Moto X (2017) na renderach i wideo. Podoba Wam się taki tył?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
moto-z-tyt

Lenovo w tym roku zaoferowało morze smartfonów. Dostaliśmy przyjemne średniaki z linii Moto G, nie zabrakło mocniejszej serii Moto Z, a nawet mogliśmy się przekonać o mocy modułów Moto Mods. To był dobry rok dla tego producenta. A jaki będzie przyszły? Między innymi pojawi się Lenovo Moto X (2017), którego rendery wraz z formą wideo możemy zobaczyć już dziś.

Rendery pochodzą ze współpracy @OnLeaks z Android Authority. Możemy zobaczyć, że design urządzenia niewiele się różni od tego, jaki znamy z Moto Z. Tym razem jednak nie dołożymy do urządzenia specjalnych modułów, ale za to znajdziemy wejście słuchawkowe Jack 3.5mm, z którego producenci powoli rezygnują.

Co ciekawe, w Lenovo Moto X (2017) zabraknie również USB typu C. Producent postawi na tradycyjny standard microUSB. W kwestii wyświetlacza mamy tutaj do czynienia z przekątną 5.2 cala.

Kiedy nastąpi prezentacja Lenovo Moto X (2017)? Najprawdopodobniej odbędzie się ona na targach Mobile World Congress 2017. Pozostaje wyczekiwać oficjalnych informacji!

[youtube]https://youtu.be/xgqYpCmMgdM[/youtube]

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy