turn-htc-logo-your-htc-one-into-working-menu-power-button-1280x600

HTC nie radzi sobie najlepiej na rynku. Tajwański producent „jakoś” się trzyma, lecz szał na jego urządzenia dawno minął i ciężko mówić tu o sukcesach finansowych. Mimo to wciąż stara się wypuszczać do sklepów nowe smartfony i zainteresować konsumentów. Być może uda mu się to zrobić za sprawą modelu Ocean Note.

 

Tajwański producent ma w swoich planach wypuścić kilka urządzeń. Jednym z nich jest Ocean Note, o którym dowiadujemy się trochę informacji. Przede wszystkim będzie to prawdopodobnie największy zbliżający się smartfon HTC – przekątna ekranu wyniesie 5,5-5,7 cala. Co więcej, na froncie nie znajdzie się przycisk fizyczny, a na żadnej z krawędzi nie zobaczymy wejścia słuchawkowego Jack 3.5mm. Pojawi się za to USB typu C.

 

Podążając za przeciekiem HTC Ocean Note będzie najlepszym smartfonem fotograficznym w rankingu DxOMark. Jak na razie miejsce to należy do Google Pixel z wynikiem 89 punktów. Wygląda na to, że niebawem będziemy mieć nowego króla smartfonowej fotografii.

 

Smartfon dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz niebieskiej. Prezentacja urządzenia najprawdopodobniej nastąpi 12 stycznia.

 

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.