android-nougat
Na początku listopada informowaliśmy Was, że ruszyła beta Androida 7.0 Nougat dla S7 Edge w Wielkiej Brytanii poprzez Galaxy Beta Program. Ponadto 9 listopada wystartował oficjalny program testowy najnowszej wersji systemu Android dla flagowców Samsunga. Każdy kto chciał mógł wypróbować Nougata na Galaxy S7 lub S7 Edge. Testy miały potrwać do połowy grudnia, jednak zakończyły się dopiero dzisiaj. W związku z opóźnieniem, oczywiście nie zobaczymy już oficjalnej aktualizacji w tym roku.

Podczas trwania testów użytkownicy mieli możliwość wskazania błędów w postaci raportowania errorów lub innych sugestii. Dzięki temu Nougat na tegorocznych flagowcach powinien być wolny od wad. Spółka oczywiście jest wdzięczna wszystkim osobom, które zechciały pomóc jej w udoskonaleniu systemu operacyjnego.

Ten z kolei pojawi się na Samsungach Galaxy S7 i S7 Edge już w styczniu i to nie w wersji 7.0, a w wersji 7.1.1. Trzymam za słowo i czekam z niecierpliwością.

źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.