samsung-galaxy-a3-and-a5-2016-1-w782

 

Lada moment Samsung powinien przedstawić najnowszą odsłonę serii Galaxy A, która z pewnością ma szansę powtórzyć sukces lubianych poprzedników. Poznaliśmy nawet wstępną datę prezentacji, ale Koreańczycy mają już coraz mniej kart w rękawie do odkrycia. Teraz przyszła kolej przedstawić kolejne.

 

Jednym z największych problemów poprzednich wydań Galaxy A był brak diody powiadomień. Zwracaliście uwagę na to w każdej recenzji poszczególnych modeli i to się zmieni. Fakt ten został ujawniony za sprawą instrukcji obsługi, które przedostały się do Sieci.

 

 

Z nich dowiemy się jeszcze więcej ciekawostek. Oczywiście nie zabraknie czytnika linii papilarnych, NFC ze wsparciem dla Samsung Pay, ale również pojawi się USB-C. Niejako potwierdza się również wodoodporność, co jest dodatkowym atutem ze strony Koreańczyków w momencie, gdy konkurencja w postaci Sony zrezygnowała z odpowiedniego certyfikatu. Niestety, ale ta sama instrukcja również wskazuje, że Galaxy A rozpocznie żywot z Androidem Marshmallow na pokładzie, ale oczywiście Nougat powinien szybko się pojawić.

 

Na koniec ceny. Tym razem z Malezji. Galaxy A7 w nowej odsłonie ma kosztować około 430 dolarów (1800 złotych), Galaxy A5 380 dolarów (1600 złotych), a najsłabszy model w postaci Galaxy A3 nie powinien kosztować więcej niż 300 dolarów (1250 złotych). Drogo? Być może, ale wszystko powinno się potwierdzić 5 stycznia, gdyż właśnie wtedy Samsung prawdopodobnie przedstawi najnowsze smartfony.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.