samsung-sluchawki

Apple na tegorocznej konferencji zaprezentował iPhone’a 7. Co najbardziej wyróżniło to urządzenie, to usunięcie złącza słuchawkowego Jack 3.5mm i zachęcenie użytkowników do korzystania z innych słuchawek. Podążając za duchem czasu są to słuchawki bezprzewodowe. Wygląda na to, że Samsung nie chce pozostać w tyle i również sprawi nam taką niespodziankę.

 

Przedpremierowe plotki głoszą, że w najnowszym flagowym modelu koreańskiego producenta może zabraknąć popularnego złącza Jack 3.5mm. Apple odważyło się na ten krok, podobnie jak Motorola czy LeEco. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że Samsung również podąży tą ścieżką. Nie martwcie się jednak brakiem miejsca na włożenie wtyczki z kablem. Pojawi się rozwiązanie w postaci nowych słuchawek bezprzewodowych.

 

Widzimy tutaj analogię do działań Giganta z Cupertino. Premiera słuchawek miałaby się odbyć równoległe z Samsungiem Galaxy S8. Nie wiadomo jednak czy trafiłyby one do zestawu ze smartfonem, czy byłyby dostępne oddzielnie. Patrząc jednak poprzez pryzmat opłacalności… pierwsza opcja może być tylko marzeniem.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.