[Oficjalnie] Gra Super Mario Run wkrótce trafi na Androida!

Gry

super-mario-run

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Nie znam osoby, która nie kojarzyłaby gry Mario. Kultowa pozycja zawitała do tej pory niestety jedynie na iOS, ale to już na pewno się zmieni. Posiadacze urządzeń z Androidem już wkrótce będą mogli ponownie spotkać się z najpopularniejszym hydraulikiem na świecie.
Co więcej, gra Super Mario Run już trafiła do Sklepu Play, ale na tę chwilę nie można jej pobrać. Możliwa jest za to wstępna rejestracja (KLIK), dzięki której dostaniemy stosowne powiadomienie kiedy gra będzie już dostępna do pobrania. Cały proces jest darmowy.
Produkcji opisywać chyba nie trzeba, bo któż by nie znał tej platformówki. Wersja mobilna gry wniesie jednak powiew świeżości. Do wyboru będzie kilka trybów rozgrywki:

  • World Tour – 3×3 (do przejścia są trzy światy, każdy z nich ma trzy poziomy)
  • Toad Rally – rywalizacja ze znajomymi i obcymi z całego świata
  • Kingdom Builder – umożliwia budowę królestwa za pomocą monet zebranych w trybie Toad Rally

 

 

Gra zdobyła olbrzymią popularność w App Store – cały czas utrzymuje się wśród najchętniej pobieranych aplikacji. Spodziewamy się, że podobnie będzie z wersją na Zielonego Robota, tym bardziej że Super Mario Run jest grą darmową (płatne jest odblokowanie dodatkowych poziomów).
Kiedy będzie można pobrać Super Mario Run? Niestety nie ma oficjalnej daty premiery, ale zapewne to kwestia dni. Czekamy z niecierpliwością!
Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x