Kolejne źródło potwierdza zupełnie nowe klawisze nawigacyjne z 3D Touch w Galaxy S8

Newsy

home-button
Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że na Galaxy S8 będziemy musieli poczekać jeszcze ponad 3 miesiące. Jednym z powodów tak długiego oczekiwania jest fakt, że Samsung dopiero na 2 kwartał zdąży wyprodukować nowy procesor Exynos 8895. Ponadto spółka chce się upewnić, że flagowiec nie będzie miał żadnych problemów, które mogłyby jeszcze bardziej pogrążyć jej wizerunek.

Według kolejnego źródła jakim jest David Ruddock, w Galaxy S8 zobaczymy zupełnie nowe klawisze nawigacyjne. Firma pozbędzie się fizycznego przycisku home, zastępując znany w Samsungach „dolny panel” przyciskami dotykowymi, które będą opatrzone funkcją 3D Touch. Być może będzie można je dostosować do własnych potrzeb. Ponadto po raz kolejny zostało wskazane, że skaner linii papilarnych prawdopodobnie zostanie umiejscowiony z tyłu urządzenia.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

W związku z powyższymi informacjami, dolna krawędź urządzenia będzie marginalna. Wycieki te jak najbardziej współgrają z plotkami o prawie bezramkowym Galaxy S8 z zagiętym ekranem.

źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x