Huawei P9 to cichy bohater tego roku. Wyniki sprzedaży są świetne

Paweł Bilski Newsy 2016-12-28

p9-huawei

 

Nie mam pojęcia, dlaczego o tegorocznych flagowcach Huawei – P9 i P9 Plus mówi się tak mało, ale jestem pewny, że te smartfony na tak mały rozgłos absolutnie nie zasługują. Nie jest to oczywiście pogląd oparty jedynie na subiektywnych odczuciach, ale na wynikach sprzedaży, które są po prostu świetne. Ba, Huawei wraz z P9 i P9 Plus udało się osiągnąć kolejny kamień milowy w historii firmy.
Dokładniej chodzi o samą sprzedaż. Huawei udało się sprzedać 10 milionów smartfonów P9 i P9 Plus – jest to rekord chińskiej firmy. Tą wiadomością podzielił się CEO Huawei – Richard Yu, mówiąc też:

„Ujawnione po raz pierwszy w kwietniu 2016 podwójne soczewki smartfonów Huawei P9/P9 Plus, były pierwszymi urządzeniami Huawei, które zostały opracowane przy współpracy z legendarną niemiecką marką Leica” – powiedział Yu, dodając: „To partnerstwo ustanowiło nowy punkt odniesienia dla zaawansowanej technologii aparatów w smartfonach i pozwoliło zebrać naszym konsumentom niesamowite fotograficzne doświadczenie”

 

A co Wy myślicie o Huawei P9/P9 Plus? Dlaczego mówi się o nim (nich) tak mało, mimo zakrojonej na szeroką skalę kampanii reklamowej?
Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x