[Wideo] Nowy render LG G6 nie pozostawia wiele dla wyobraźni

Newsy

LG_G5-7061
LG prawdopodobnie będzie miało szansę w 2017 roku, aby przekonać do siebie większą liczbę klientów. Wynika to z faktu, że Galaxy S8 pojawi się być może dopiero w kwietniu, a najnowszy flagowiec od LG zostanie zaprezentowany już na targach MWC pod koniec lutego. Jeżeli telefon okaże się interesujący, to być może część klientów nie będzie chciała czekać na Galaxy S8 i skusi się na kupno LG G6.

W związku ze zbliżającą się premierą urządzenia, w Internecie można znaleźć coraz więcej informacji na jego temat. Zaledwie wczoraj pisałem o obrazku, na którym widać było wizualizację LG G6. Możecie go zobaczyć TUTAJ. Teraz mam dla Was uzupełnienie wczorajszego newsa w postaci wideo, na którym widzimy render LG G6. Film nie pozostawia wiele dla wyobraźni, ponieważ widzimy smartfon w całej okazałości. Źródłem wycieku jest onleaks, który do tej pory dzielił się jedynie trafnymi informacjami.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Na wideo widzimy, że w LG G6 nie zobaczymy wyciągalnej dolnej części, co według mnie jest bardzo dobrą decyzją. Z tyłu urządzenia znajduje się charakterystyczny podwójny aparat oraz skaner linii papilarnych. U dołu telefonu znajduje się USB-C oraz głośnik, a u góry złącze 3,5 mm.

źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x