Nokia może powrócić z przytupem. W 2017 roku mamy zobaczyć nawet aż 5 nowych urządzeń

Newsy

nokia-hero

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Targi MWC (Mobile World Congress) już w lutym 2017 roku ponownie odwiedzą Barcelonę. To z pewnością jedno z najciekawszych wydarzeń w ciągu całego roku. Może się nawet okazać najciekawszym, ponieważ zobaczyć mamy powrót Nokii na rynek mobilny. Dokładniej mowa o fińskim HMD Global, które sprawuje pieczę nad popularną niegdyś marką.
Kolejne źródła spekulują, że powrót Nokii może być bardziej spektakularny niż mogłoby się wcześniej wydawać. Oprócz najbardziej oczekiwanego modelu D1C, zaprezentowane mogą zostać jeszcze cztery smartfony – wliczając w to drugi wariant wspomnianej wyżej Nokii D1C. Te pozostałe tajemnicze urządzenia mają mieć ekrany o przekątnej pomiędzy 5 a 5,7 cali.
Przypominając, najbardziej oczekiwana Nokia D1C w słabszym wariancie ma oferować 2 GB RAM i 5 calowy ekran Full HD. Jego cena ma się zamknąć w 150$. Mocniejsza wersja zaoferuje prawdopodobnie 3 GB RAM i 5,5 calowy wyświetlacz. Kosztować będzie 50 dolarów więcej od podstawowej wersji.
To oczywiście informacje wciąż niepotwierdzone, dlatego trzeba do nich podchodzić z przymrużeniem oka, ale skoro oczekujemy wielkiego powrotu, to powyższe śmiałe posunięcia ze strony Nokii wcale nie wydają się nierealne.
Źródło: gsmarena, phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x