Xiaomi Redmi Note 4X nadchodzi. Na pokładzie Snapdragon 653!

Newsy

xiaomi-redmi-note-4-phone-9
Bardzo dobre informacje napływają do nas z Chin. Według raportu techupdate3, Xiaomi właśnie przygotowuje się do wprowadzenia kolejnego smartfona do swojej oferty. Nowym urządzeniem prawdopodobnie będzie Xiaomi Redmi Note 4X, który ma być ulepszoną wersją Redmi Note 4.
Redmi Note 4X będzie doskonałą propozycją dla osób, które nie przepadają za procesorami MediaTeka. Nowy smartfon Xiaomi pochwali się Snapdragonem 653, którego dzielnie ma wspierać 4 GB RAM. Użytkownik skorzystać mógł będzie z 64 GB pamięci wewnętrznej.
Przypomnijmy, standardowa odmiana Redmi Note 4 została wyposażona w procesor MediaTek Helio X20 i 2 lub 3 GB RAM (w zależności od wersji). Smartfon ten jest na terenie Państwa Środka niezwykle popularny. Jeśli więc w najbliższej przyszłości doczekamy się premiery Redmi Note 4X, to użytkownicy z pewnością zyskają kolejnego faworyta do zakupu, którego cena nie powinna nadwyrężyć portfela.
Źródło: techupdate3

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]





Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x