LG_G5-7056
LG to firma, która chciała przykuć uwagę fanów urządzeń mobilnych w tym roku modelem G5. Z pewnością jej się to udało za sprawą dodatkowych modułów do telefonu, które z użytecznością nie wiele miały wspólnego. Podobnego zdania są najwyraźniej klienci, którzy raczej omijają flagowca firmy. W związku z tym przy LG G6 nie zobaczymy już prawdopodobnie jego „Friends”, czyli dodatków oraz modularnych akcesoriów jakie widzieliśmy obok modelu G5. Ponadto LG G6 ma mieć „integralną strukturę” zamiast modularnej.

lg-g6

W końcu po raz pierwszy możemy się przekonać jak może wyglądać nowy flagowiec Koreańczyków. Jeżeli oczekiwaliście kolejnej rewolucji to będziecie rozczarowani. Na obrazkach widzimy bowiem schemat przypominający tegorocznego flagowca. Z tyłu urządzenia znajduje się charakterystyczny podwójny aparat oraz skaner linii papilarnych. Linie jakie obrazują przód telefonu budzą jednoznaczne skojarzenia z LG G5.

lg-g62

Prawdopodobna specyfikacja flagowca to ekran między 5,2 a 5,5-cala, procesor Snapdragon 821 (albo nawet 835), 4 lub 6 GB RAM. Smartfon zostanie zaprezentowany pod koniec lutego, a trafi do sprzedaży w marcu.

źródło: androidauthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.