Relaksujące ognisko w kominku z Note’ów 7 na święta

mm Adam Lulek Newsy 2016-12-25

galaxy-note7
W większości domostw rozpoczęły się Święta Bożego Narodzenia. W dobie dzisiejszego wszechogarniającego Internetu pewnie wielu z Was spędza je offline. Jednak jeśli są tacy co nas czytają to może z uśmiechem na ustach i przymrużeniem oka obejrzą poniższe wideo. Z racji świąt, pozwoliłem sobie na tego typu nietypowy wpis 🙂

Domowe ognisko dodaje niesamowitej aury szczególnie zimą oraz właśnie w czasie świąt. Radują się serca i cieszy umysł na jego widok. Zazwyczaj rozpala się je przy użyciu drewna i podpałki oraz zapałek. Jednak zamieszczona na filmie wizualizacja kominka to nietypowe palenisko. Powstało ono dzięki łatwopalnym smartfonom Galaxy Note7. Wszystko zostało okraszone relaksującą muzyką, która przypomina dzwonek na telefon.

Niestety nawet w święta Samsung nie może liczyć na taryfę ulgową. Po aferze z Notem 7 co chwilę ktoś w bardziej lub mniej śmieszny sposób przypomina o zapalających się smartfonach Koreańczyków. Niech te święta będą równie ciepłe jak ognisko na zamieszczonym wideo.

źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x