Jesteś posiadaczem OnePlus 2? Nie instaluj ostatniej aktualizacji OTA!

Paweł Bilski Newsy 2016-12-24

OnePlus 2 ssss

 

OnePlus udostępnił dwa dni temu aktualizację do Oxygen OS 3.5.5 dla OnePlus 2. Nie zalecamy jednak instalacji tego uaktualniania, ponieważ użytkownicy zgłaszają poważne problemy z działaniem urządzenia po instalacji najnowszej wersji oprogramowania.
Forum społeczności OnePlus od momentu udostępnienia aktualizacji przeżywa oblężenie. Kolejni posiadacze OnePlus 2 zgłaszają problemy ze spadkiem sygnału sieci komórkowej po instalacji aktualizacji. Najbardziej odczuwają to użytkownicy korzystający z dwóch kart SIM jednocześnie – smartfon potrafi stracić sygnał nawet kilka razy w ciągu minuty. Problem ten rozwiązać można poprzez wyjęcie jednej z kart SIM, ale wtedy stracimy możliwość z korzystania z obu kart jednocześnie. Niektórzy użytkownicy zgłaszają też, że problem zażegna reset ustawień sieciowych – niestety nie wszystkim to pomaga.
OnePlus bada już przyczynę problemów z łącznością wraz z posiadaczami OnePlus 2. Dlatego też do czasu rozwiązania problemu radzimy nie instalować aktualizacji do Oxygen OS 3.5.5, mimo że problem dotyka przede wszystkim posiadaczy indyjskich kart SIM, to warto dmuchać na zimne.
Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x